X
تبلیغات
قالب وبلاگ
حامیان جوان و دانشجوی دکتر محسن رضایی در استان البرز
نظر سنجی
به نظر شما بهترین گزینه احتمالی برای دوره یازدهم ریاست جمهوری چه کس میتواند باشد

يدالله حبیبی:
نامزد مصداقی مشخص نکرده‌ایم/ محسن رضایی برنامه‌محور است

دبیرکل جبهه ایستادگی با بیان اینکه هنوز در شورای عالی مصداقی بحث نکرده‌ایم، گفت: اگر بنا باشد محسن رضایی وارد این مقوله شود با توجه به اینکه برنامه محور هستند اگر اعلام آمادگی کند حتما ما اعلام نظر می‌کنیم.
  

حجت‌الاسلام یدالله حبیبی دبیرکل جبهه ایستادگی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره برنامه‌های جبهه ایستادگی برای انتخابات آینده ریاست‌جمهوری اظهار داشت: جبهه ایستادگی بعد از توفیقاتی که در انتخابات مجلس نهم داشت همچنان جلسات شورای عالی خود را برگزار می‌کند.

دبیرکل جبهه ایستادگی با تأکید بر اینکه از جمله دستوراتی که در جلسات  ادامه می‌دهیم بحث دو انتخابات پیش رو است، تصریح کرد: همچنین اسناد مربوط به ثبت و تثبیت جایگاه حقوقی جبهه را تنظیم کرده‌ایم و به زودی به وزارت کشور ارسال می‌کنیم.

وی با بیان اینکه جبهه ایستادگی به طور قطع در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری حضور فعال دارد، افزود: با توجه به شرایط کشور و تأکیداتی که مقام معظم رهبری طی این 4 سال در حوزه اقتصادی داشته‌اند این مسئله اهمیت خود را نشان می‌دهد.

حبیبی بر همین اساس گفت که قبل از آنکه وارد مصادیق شویم باید شرایط کشور را به خوبی تحلیل و توانمندی‌های رئیس جمهور را برای مردم بازگو کنیم،؛‌ یکی از رویکردهای ما این خواهد بود که در گفتمانی که به وجود می‌آوریم تحلیل درست از شرایط داخل و خارج کشور، تاکید بر توانمندی‌هایی که رئیس جمهور باید داشته باشد و راهبردهایی است که در این زمینه تنظیم می‌کنیم.

دبیرکل جبهه ایستادگی درباره حمایت این جبهه از محسن رضایی اظهار داشت: ما چون هنوز در شورای عالی مصداقی بحث نکرده و مشخص نکرده‌ایم احتمالا هر فردی صحبتی در این رابطه داشته شخصی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: اما اگر بنا باشد محسن رضایی وارد این مقوله شود با توجه به اینکه برنامه محور  هستند و در مسائل اقتصادی طرح و برنامه داشته و به فکر دولت فراگیر با استفاده از همه ظرفیت‌های کشور هستند اگر وی اعلام آمادگی کند و زمینه‌ها نیز وجود داشته باشد حتما جبهه ایستادگی در این زمینه بررسی و اعلام نظر می‌کند.

منبع:http://istadegy.com/

   
برچسب ها: ايستادگي،جبهه،نامزد،انتخابات،رضايي،محسن،
تعداد بازدید : ۳۵۱
[ جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۱ ] [ ۱۲:۳۸ ] [ admin ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


دوستداران و حاميان دكتر محسن رضايي ، با عضويت در اين سايت ما را ياري فرماييد

آمار سایت
افراد آنلاین : ۱
بازديدهاي امروز : ۱
بازديدهاي ديروز : ۱
كل بازديدها : ۳۱۹۳۸
بازدید این هفته : ۱
بازدید این ماه : ۴
تعداد نظرات : ۲۸
تعداد كل مطالب : ۱۴۰
امکانات وب