X
تبلیغات
قالب وبلاگ
حامیان جوان و دانشجوی دکتر محسن رضایی در استان البرز
نظر سنجی
به نظر شما بهترین گزینه احتمالی برای دوره یازدهم ریاست جمهوری چه کس میتواند باشد


25

امروز(14 خرداد) رفتم ستاد مثلاً مرکزی (طبق آدرسی که از طریق ارسال پیامک از مسؤل ستاد مرکزی شهر مربوطه که توی سایت نوشته شده بود، گرفته بودم  ) ساعت حدود 11 صبح .

مکان رو پیدا کردم (ساختمانی 8 طبقه )اما هیچ اثری از اینکه معلوم باشه در این قسمت شهر ستادی هست نیافتم ، از مغازه های کناری پرس و جو کردم اطلاعی نداشتند  حتی از 2 نفر که به همان ساختمان رفت و آمد کردند اطلاعات خواستم که آنها نیز هیچ نمی دانستند. تا ساعت 11:15 دقیقه همانجا ماندم چون مردد بودم که چه باید کرد ؟؟!!! آدرس بیشتر شبیه یک منزل شخصی بود تا ستاد تبلیغاتی !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بلاخره آقایی زنگی را فشار داد و اسم ستاد تبلیغاتی مورد نظر را ذکر کرد .... دینگ .... در باز شد

من نیز به دنبال همان فرد داخل شدم به طبقه ی مورد نظر رفتیم اما بازهم هیچ عکسی یا نوشته ای که حاکی از ستاد بودن مکان باشد نیافتیم . زنگ واحد زده شد ، درباز شد و آقایی ما را به داخل راهنمایی کرد . وارد شدیم ؛ روی تمام دیوارها عکس کاندیدای مورد نظر دیده می شد که البته لزومی نبود چون تنها یک یا 2 عکس گویای مطلب بود باقی عکسها اگر در دیگر مکانهای ساختمان استفاده می شد بیشتر معرفی کننده بود تا داخل !

من و آقایی که وارد ستاد شده بودیم را (ظاهراً ) اشتباهی به اتاقی راهنمایی کردند که 3 نفر در حال بحث بودند چون هر سه نفر مرد بودند ترجیح دادم بیرون در بایستم تا موضوع برایم روشن شود اما فرد دیگر وارد اتاق شد و روی صندلی ای نشست همانگونه که می نشست از گنگ بودن مکان ستاد و این مطلب که چرا عکسها بجای بیرون  در داخل زده شده اند سوال کرد ؟ یکی از آن 3 نفر رو به این فرد کرده و گفت ما درحال بحث بودیم که شما وارد شدید لطفاً به اتاق دیگری بروید تا مسول مربوطه باشما صحبت کند ؛ ما نیز به اتاق دیگری رفتیم ( پشت سر ما در آن اتاق بسته شد ) مسول مربوطه نیز که ما را به داخل راهنمایی کرده بود به اتاق دیگری رفته و با 2 نفر دیگر به بحث نشسته بود  ظاهراً مهمانهای جدید را فراموش کرده بود  .... !!!

ما 2 نفر نیز حدود 5 دقیقه یا بیشتر با هم به گفتگو نشستیم و در مورد علت انتخاب فرد مورد نظر و .... به بحث پرداختیم و چون دیدیم هیچ فردی به سراغ ما نیامد بنا را بر رفتن گذاشتیم ... که دوباره دعوت به نشستن شدیم تا خدمتمان برسند  به من هم گفتند حالا اگر می خواهید باشید تا من با شما گفتگو کنم و مسایلی را توضیح دهم وگرنه شما به ستاد خواهران بروید ، من چون تا آنجا رفته بودم تنبلیم آمد تا ستاد دیگری بروم پس همانجا ماندم اما بازهم دقایق گذشت و خبری نشد ، آن فرد دیگر که ظاهراً دلیلی بر ماندن ندید خداحافظی کرده و رفت . من نیز می خواستم بروم  که به این فکر افتادم حداقل شماره ستاد خواهران را بگیرم و سپس به آنجا بروم در ضمن اعتراض خود را از نحوه ی برخورد با مهمانان بیان کنم و لااقل بروشوری بگیرم  که نه شماره تماس ستاد خواهران را داشتند و نه بروشوری .

 هنگامی که به این مورد هم اعتراض کردم گفتند امروز تعطیل است و مطلب جدیدی که بعد از حدود نیم ساعت معطلی شنیدم اینکه اینجا ستاد مرکزی تخصصی است و ستاد مرکزی مردمی در فلانجاست ؟

!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟! .....

بلاخره من از آنجا به قصد ستاد خواهران خارج شدم حدود ساعت 12:30 دقیقه به ستاد مربوطه رسیدم .

 حداقل در این مکان یک پرده بر سر در ستاد زده شده بود که نیازی به کاوش آدرس نبود ، داخل شدم تنها آقایی آنجا بود که  با تلفن صحبت می کردند در مورد ستاد خواهران پرسیدم گفتند اینجا بوده اما ظاهرا تغییر کرده و  حاج آقایی که مسول اینجا هستند به ستاد مرکزی( آدرس ستاد مرکزی مردمی را دادند) رفته اند و شما بعد از ظهر بیایید . روی میزها را نگاه کردم هیچ بروشوری ندیدم پس دست از پا دراز تر به خانه برگشتم .

نمی دانم تمام ستادهای انتخاباتی کاندیداها اینگونه است یا فقط ستاد کاندیدای مورد نظر در این شهر ؟

یک ستاد انتخاباتی باید به گونه ای باشد که اگر فردی صرفا جهت اطلاع و کنجکاوی به آنجا رفت با ذره ای اطلاعات از آنجا بازگردد .

در بازگشت به این فکر کردم که بهتر است ستاد رفتن را فراموش کرده و خود با مطالبی که از سایت اصلی بدست می آورم شروع به تبلیغ کنم ، چون :

تبلیغ تعارف بردار نیست ( به این معنی که ما همینی که می بینید هستیم )

تبلیغ یعنی معرفی (چه با امکانات مالی و چه زبانی )

تبلیغ یعنی رقابت از نوع دوستانه و مشروع (نه دوری از رقابت )

تبلیغ یعنی استدلال صحیح  انتخاب فرد مورد نظر

پس بیایید هر کداممان یک ستاد تبلیاتی سیار باشیم و از تنها امکاناتمان که همان گفتگوست استفاده کنیم و امید داشته باشیم که در ساختن ایرانی بهتر سهیم باشیم .

                                                                                                       طبقه بندی: نظرات مردمی،
برچسب ها: رضایی محسن،انتخابات ،مظلومیت،ستاد،،
تعداد بازدید : ۲۸۸
[ سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ ] [ ۱۸:۳۷ ] [ آرام ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


دوستداران و حاميان دكتر محسن رضايي ، با عضويت در اين سايت ما را ياري فرماييد

آمار سایت
افراد آنلاین : ۱
بازديدهاي امروز : ۱
بازديدهاي ديروز : ۰
كل بازديدها : ۳۱۹۶۰
بازدید این هفته : ۳
بازدید این ماه : ۴
تعداد نظرات : ۲۸
تعداد كل مطالب : ۱۴۰
امکانات وب